', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Dāvana bērnam 5

54.50

 

Dāvana bērnam

“Pamperu tortes”sastāvs:
70-80  autiņbiksītes ;
1 grabulis  ;
1 iepakojums mitrās salvetes;
1 bērnu pūderis;
1 bērnu zābaciņi;
1 mīkstā mantiņa(var atšķirties no attēlā redzamās);

(Mēs ar jums sazināsimies lai vienotos par pievienotajām lietām, autiņbiksīšu izmēru un krāsām. Jo iespējams, ka attēlos esošie uz doto brīdi nav pieejami)

Dāvana bērnam
Dāvana bērnam

Apraksts

Dāvana bērnam- Pamperu torte

 

Pamperu torte  ir  lieliska un unikāla dāvana bērnam , gan jaundzimušajam gan drusku lielākam bērniņam. Un turklāt tā ir arī ļoti praktiska, jo “pamperu tortes” sastāvs ir maināms un pielāgojam jūsu vēlmēm un vajadzībām. Attēlā redzamajā pamperu tortē ir mazulim  tik ļoti nepieciešamās vienreizējās autiņbiksītes , mitrās salvetes, bērnu pūderītis, grabulītis ,  jauki zābaciņi un mīkstā mantiņa . Dāvana bērnam– pamperu torte ir brīnišķigi noformēta un skaisti iesaiņota.
Pamperkūku izveidosim jebkurā krāsu gammā, kādu jūs izvēlēsieties. Šī pamperu torte ir oriģināla un unikāla dāvana, kas iepriecinās arī vecākus.
Pasūtot preci, lūdzu sazinieties ar mums pa telefonu 26540616 vai rakstiet uz epastu metode.lv@gmail.com, lai vienotos par pamperkūkas krāsu, autiņbiksīšu  izmēru, mīkstās mantiņas veidu un piegādi. Pamperu tortes cena var nedaudz mainīties (atkarībā no pievienotajām mantām).
Pamperkūka tiks pagatavota tieši jūsu pasūtījumam un skaisti iesaiņota.
Gatavo dāvanu jūs variet saņemt pie mums, Akas ielā 13, vai arī tā var tikt piegādāta gan uz mājām, gan arī uz slimnīcu vai biroju. Piegādes cena Rīgas robežās EUR 6.00
Šāda dāvana patīkami iepriecinās jaunos vecākus.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Dāvana bērnam 5”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

EnglishLatvianRussian